Wylewki - Budowlanka od podstaw

polskifachowiec.pl
zbuduj z nami swój dom
Przejdź do treści

Menu główne:


WYLEWKI MASZYNOWE

Wylanie podłogi w domu to jedna z ważniejszych kwestii z jaką przychodzi się nam mierzyć na stosunkowo wczesnym etapie budowy domu. Kiedy mamy już przygotowany stan zamknięty najczęściej rozpoczynamy takie właśnie prace jak wylanie posadzek. Wylewki maszynowe choć nieodłącznie kojarzą się z dużymi obiektami przemysłowymi coraz częściej znajdują zastosowanie także w domach Kowalskiego.
Tym co przede wszystkim przemawia za wykonywaniem wylewek właśnie tym sposobem jest przede wszystkim perfekcja wykonania, którą wylewki maszynowe nam gwarantują. Tworzone dziś wylewki tego typu nie są również przeszkodą dla osób, które stawiają na późniejsze wykonanie ogrzewania podłogowego. W tym celu wykonuje się często w wylewce specjalną dylatację pionową lub też używa specjalnego plastyfikatora.

ZALETY WYLEWEK MASZYNOWYCH
- minimalizacja ryzyka „błędu ludzkiego”
- możliwość wykorzystania na bardzo dużych powierzchniach.
- perfekcyjny pomiar laserowy.
- niski koszt wykonania i ogólna dostępność usług na rynku.

CO JEST POTRZEBNE DO JEJ WYKONANIA?
- folia budowlana, pianka do dylatacji, styropian
- dostęp do źródła wody.
- zbrojenie z betonu – doskonale sprawdza się siatka zbrojeniowa z włókien szklanych.
- cement
- urządzenia do wykonania prac
Wylewki maszynowe
Wylewki maszynowe to prace budowlane pozornie jedynie proste. Większość firm je wykonujących przede wszystkim rozpocznie od wykonania pomiarów, a następnie na ich podstawie wykonywane są szalunki. Aktualny koszt takich prac budowlanych w wielu firmach wynosi zaledwie około 10 zł za m2, co faktycznie jest kosztem niezmiernie konkurencyjnym i pozwala na zminimalizowanie wydatków budowlanych w sytuacji, kiedy mamy do wylania sporo metrów posadzek. To szybki, prosty i przede wszystkim tani sposób na stworzenie podstaw pod dalsze prace budowlano remontowe w Twoim domu.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego